Dětský den 2019

Sbor dobrovolných hasičů, Sokol Bušovice a obec Bušovice pořádali v sobotu 8.6.2019 dětský den. Pro děti byly připraveny různé hry a atrakce, jako je házení kroužků na cíl, hod míčkem na panáka, skákání v pytli, průlez tunelem, chůze na chůdách, stříkaní vody na cíl ze džberových stříkaček apod. Malé děti si mohly zadovádět v nafukovacím hradu. Ovšem nejpopulárnější zábava mezi dětmi je dovádění v pěně, kterou jim hasiči vyrobili pomocí napěňovače.
   Když se pěna vypařila, děti se usušily u ohně, kde si i opekly špekáčky. Jak to na dětském dnu vypadalo si můžete prohlédnout v naši fotogalerii.
  V roce 2020chceme připravit nové a zajímavější atrakce a soutěže pro děti a případně i jejich dospělý doprovod. Těšíme se na vaši návštěvu.